На Сумщині знайшли жінку, яка вбила власну дитину. Про це повідомляє місцева поліція.

Подія сталася в одному з сіл Середино-Будського району ще на початку вересня цього року. Місцева жителька, приховавши свою вагітність, народила дитину у домашньому вуличному туалеті і залишила її у нечистотах напризволяще. Наступного після пологів дня вона разом зі своїм знайомим потайки поховала новонародженого. Місцеві поліцейські встановили цей факт та відкрили кримінальне провадження.

Громадянці 35 років, вона зловживає спиртними напоями, веде антигромадський спосіб життя. Це перша її дитина. За словами самої жінки, хто батько маляти – вона не знає. Та й саме дитя їй не потрібне.

Поліцейським жінка розповіла, що про свою вагітність дізналась на останніх строках. Рідна сестра, що приїздила до неї у гості, звернула увагу на розмір і характерні ворушіння її живота.

Свій «цікавий» стан жінка приховувала від односельців до останнього, пояснюючи свою повноту хворобою печінки.

У день пологів їй стало погано та дуже захотілось у туалет. Там вона і народила, залишивши маля у вигрібній ямі. А вже наступного дня звернулась за допомогою до свого 61-річного знайомого. Останній дістав з нечистот неживе дитя. І разом вони поховали його навпроти двору жінки.

Наразі поліцейські вилучили рештки дитини і направили їх на експертне дослідження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *