У Чернігівській області ціла родина втратила будинок через сусідку з психічним розладом. Повідомляється, що жінка через свої проблемі зі здоров’ям вирішила підпалити оселю.

“Іноді буває так: живеш, маєш свій дім, господарство, гарного чоловіка, чудових дітей, мрієш та не можеш навіть уявити з якого боку прийде біда. Так трапилося з родиною Гріднєвих з Чернігівщини. Одного дня сусідка, яка страждає психічною хворобою та має певний діагноз взяла й та підпалила їх дім. Щось людині примарилося у хворій голові. Диво, що всі залишилися живими та неушкодженими, але будинок вигорів вщент”, – пише detdom.info.

Також волонтери додають, що суди продовжують йти, але від них немає ніякого сенсу.

“Мешканці рідного села не залишилися осторонь чужої біди. 96-річна бабуся, сусідка, якій родина допомагала довгі роки прихистила Наталку, Андрія та їх двох малолітніх дітей, ще й до того сердешна одинока бабуся переписала хату на Наталку, за що родина їй дуже вдячна. Мешканці села допомогли з одягом, посудом, речами першої потреби. Ось так поки що й живуть”, – додають в організації.

Фото: detdom.info

В старенькій хаті бабусі Раїси стали наводити лад. Зробили вигрібну яму, провели воду в дім та поміняли вікна. Це все на що хватило заощаджень.

«Мені дуже соромно щось просити, але, коли дивлюся, як діти малюють на полу, або їдять навколішках, бо немає навіть де сісти та на чому, серце кров’ю обливається», – розповідає Наталка.

Сім’я Грідєвих дуже потребує допомоги від небайдужих людей. Якщо у вас з’явилося бажання допомогти сім’ї повернутися до звичайного життя, то усі подробиці про надання допомоги можна подивитися на сайті detdom.info за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *