В Івано-Франківській області правоохоронці зловили на хабарі двох чиновників однієї з територіальних громад. Як інформує івано-франківське видання «КУРС», одним із затриманих виявився голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк, який за попередніми даними, на місцевих виборах був переобраний на другий термін.

Як повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції, голова в змові з начальником одного з відділів ОТГ вимагали з громадянина 22 тис. грн за безперешкодне надання у власність земельної ділянки площею приблизно 1,5 га для ведення сільського господарства з подальшим облаштуванням його під ставок.

«Раніше поліцейські задокументували факти отримання 3 і 5 тис. грн начальником одного з відділів ОТГ як «авансових платежів». Останню частину хабара – 500 доларів – одержав голова територіальної громади, після чого був затриманий правоохоронцями», – йдеться у повідомленні.

Наразі слідчі проводять обшуки за місцем проживання і роботи фігурантів із метою виявлення і вилучення раніше отриманих грошових коштів, а також документів, «чорнових» записів та інших предметів, що належать до матеріалів кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

54-річний Богдан Двояк вперше очолив Олешанську ОТГ після виборів у 2017 році. Тоді він балотувався як самовисуванець, як і у 2020 році. Загалом Олешанську сільську раду Двояк очолював з 2006 року.
Джерело: zaxid.net/news/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *