Молодим людям необхідно дозволити заразитися, щоб вони змогли виробити імунітет.

Професор, провідний німецький епідеміолог Александер Кекуле пропонує приймати радикальні заходи для виходу з карантину і закликає не чекати розробки вакцини від коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на заяву Кекуле в коментарі виданню The Telegraph

Епідеміолог сказав, що, швидше за все, вакцина з’явиться через шість місяців або навіть більше – до року.

На його думку, з повального карантину необхідно виходити негайно. І зробити це потрібно, використовуючи три прості пункту.

Перше, люди похилого віку та люди з супутніми хронічними хворобами повинні залишатися в ізоляції. Ми повинні переконати їх залишатися вдома. Якщо все ж таки вони хочуть вийти на вулицю, тоді їм необхідно надягати медичні маски.

По-друге , перейти від соціального дистанціювання до “інтелектуального дистанціювання”.

“Нам потрібно адаптувати дистанцію до ситуації. Наприклад, касир в касі супермаркету буде піддаватися зараженню протягом всього дня. Йому потрібно носити маску, йому потрібні належні заходи гігієни. Таксист повинен навчитися не чіпати своє обличчя після дій з грошима”, – сказав професор.

По-третє , Кекуле пропонує спеціально заразити коронавірусом молоде населення Німеччини. Люди, молодші 50 років, навряд чи помруть або серйозно захворіють від коронавірусу. Тому їм необхідно дозволити заразитися, щоб вони змогли виробити імунітет.

На думку німецького епідеміолога, діти перебувають у найменшому ризику, тому в першу чергу з карантину необхідно виводити школи і дитячі сади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *