На їхню думку, зараз немає підстав вдаватися до примусової вакцинації населення Німеччини проти коронавірусу.

Президент німецького Інституту Роберта Коха Лотар Вайлер виступив проти обов’язкової вакцинації жителів ФРН проти коронавірусу. Про це він заявив сьогодні у місті Шверині, повідомляє Deutsche Welle. «У нас немає підстав для того, щоб розглядати питання обов’язкової вакцинації», – запевнив він.

Передає Уніан

За його словами, громадяни Німеччини, безумовно, розуміють, що якби була наявна безпечна вакцина проти коронавірусу, то це сприяло б їхньому здоров’ю. Вайлер також розповів, що ще кілька тижнів тому в ІРК було створено робочу групу щодо вакцин. У разі розробки відповідної вакцини розглядалося б питання щодо того, які групи населення можна вакцинувати і яким чином, додав він.

Раніше міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан виступав за запровадження так званого паспорта імунітету для тих осіб, які або вже перехворіли на COVID-19. Утім, така ініціатива міністра викликала різку критику з боку опозиції та низки ЗМІ, які вказували на значні порушення особистих свобод і можливу дискримінацію на ринку праці в разі запровадження цього кроку.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/worldnews/vakcina-proti-koronavirusu-nimecki-virusologi-vistupayut-proti-obov-yazkovoji-vakcinaciji-proti-koronavirusu-ostanni-novini-10999349.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *