Правоохоронцям Полтавщини вдалося «гарячим слідом» затримати ймовірного вбивцю 17-річної дівчини з Миргорода. Зловмисником виявився 18-річний миргородець, про це повідомили в Департаменті карного розшуку України. 

На тілі убитої були чисельні рублені травми та зламаний палець. Правоохоронці припускають, що дівчина намагалася чинити опір.

Правоохоронцям вдалося відтворити події того страшного дня:

– Встановлено, що напередодні ввечері, 27 жовтня, два хлопці та потерпіла прогулювалися вулицями міста та зайшли додому до одного з хлопців. Останній, перебуваючи в будинку, взяв з собою невеличку сокирку. На запитання приятелів відповів, що нібито «на всякий випадок, для самозахисту». Компанія юних осіб не підозрюючи нічого, продовжили свою прогулянку. Неочікувано 18-річний хлопець дістав сокиру та напав на дівчину. Вбивав тваринно, безжалісно, без шансу на спасіння. Інший парубок спробував стати на перешкоді, однак сокира в руках вбивці та погрози змусили його підкоритися зловмиснику.

Крім того, зловмисник забрав мобільний телефон неповнолітньої жертви та спробував позбутися даних, підтверджуючих їх спілкування і самого засобу зв’язку. Проведеними слідчими діями вилучено ряд доказів, в тому числі знаряддя вбивства.

Затриманий оперативниками нелюд у вчиненому зізнався. На запитання про причини та мотиви вчинення особливо тяжкого злочину відповів: «Бо так». Психічний стан зловмисника перевірятимуть слідчі під час досудового розслідування. 

Тривають слідчі дії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *