Незадовго до своєї смерті Дієго Марадона відправив голосове повідомлення. Воно було адресовано Маріо Бодрі. Це бойфренд колишньої дівчини Марадони Вероніки Охедо.

Це повідомлення від Марадони представили в ефірі програми Secretos Verdaderos на аргентинському телеканалі America TV.

“Привіт, Маріо, це Дієго. Я знаю, що це здасться тобі неймовірним, але я бачу, що Вероніці добре з тобою. Вона розповідала мені про ваші стосунки. Подбай про неї та про мого ангела Дієго Фернандо, з яким ніхто не зрівняється. Обійми його”, – сказав Дієго Марадона в цьому повідомленні.

Дієго Марадона зустрічався з Веронікою Охедою з 2005 року після розлучення зі своєю дружиною Клаудією Вільяфаньєю. У 2013 році в них народився син, якого назвали Дієго Фернандо. Cаме про нього Марадона і згадує під час цього голосового повідомлення.

  • Дієго Марадона помер 25 листопада 2020 року.
  • Розтин показав, що Марадона помер у результаті гострого набряку легенів, викликаного загостренням хронічної серцевої недостатності. Також медики виявили в його серці дилатаційну кардіоміопатію – серце Марадони було удвічі більше норми.
  • Тисячі людей прийшли попрощатися з Марадоною. Однак не всім це вдалося зробити. На вулицях Буенос-Айреса сталися сутички з правоохоронцями. Фанати Марадони намагалися прорватися у президентський палац, де виставили його гріб. А згодом і на кладовище, де його і поховали.

Автор: Ігор Саджениця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *