Останнім часом в Україні побільшало смертей, які пов’язані саме з раком. Нажаль, люди виявляють хворобу, коли вже запізно. Та профілактика – є кращим способом попередити цю страшну хворобу.

Багато є інформації, що допомагає не пустити рак в життя. Про один з таких засобів розповіли науковці з Університету Селфорда у Великій Британії. Вони дійшли до висновку, що низькі концентрації екстракту зеленого чаю матча здатні попередит та зупинити рак.

Про це повідомляє ChilliNews

У ході дослідження, медиками було встановлено, що цей чай може замінювати хімічні речовини, які застосовуються в імуносупресорах на кшталт рапаміціна для припинення метастазування певних ракових клітин.

“Зелений чай матча – це натуральний продукт, який використовується у дієтичних харчових добавках з величезним потенціалом для цілої низки терапій. Але його молекулярний механізм залишався для науки в достатній мірі маловивченим”,– пояснили медики.

Антираковий ефект напою пояснюється його здатністю пригнічувати окислювальний мітохондріальний метаболізм, тобто не давати раковим клітинам повторно отримувати “пальне”, тим самим роблячи їх неактивними і мертвими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *