У той час як більше третини населення світу знаходиться в карантині через посилюється пандемії нового коронавируса, життя в Китаї поступово повертається у звичне русло.

Журналісти Daily Mail з’ясували при цьому, що починають працювати і вуличні ринки. У тому числі там реалізують живу рибу, м’ясо, диких тварин, в тому числі і кажанів. А саме вживання їх в їжу розглядається як можливий варіант появи у людей COVID-19. Журналісти газети Daily Looks уточнюють: клітини з живими собаками, кішками, скорпіонами і іншою живністю, що використовується для приготування їжі або для народної медицини, стоять в умовах серйозної антисанітарії. Кам’яну підлогу однієї з торгових майданчиків в п’ятимільйонному місті Гуйлінь на північному заході Китаю, куди ходив журналіст британської газети, був залитий кров’ю, стічними водами і завалений останками тварин. «Все тут вважають, що турбуватися нема про що. І коронавірус нового типу нікому не страшний, проблема з ним є тільки за кордоном », – пише журналіст Daily Looks.

Аналогічні картини на ринках побачили і журналісти Daily Mail – зокрема, мова йшла про міський торгівлі в Дунгуань. «Ринки працюють так само, як і до коронавируса, з тією лише різницею, що є охоронці, які заважають фотографувати», – написали в Daily Mail.

Нагадаємо, перша інфекція Covid-19, за звітами китайської влади, мала тісний зв’язок з ринком тварин в Ухані. Торгівля дикими тваринами в КНР була заборонена більше місяця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *