На сьогодні, основною причиною смертності серед населення у світі, залишається переривання вагітності… Слова зайві! На основі досліджень Worldometer стосовно кількості переривань вагітності у 2020 році, були зроблені жахаючі висновки: 3484800 абортів за місяць.

Тобто, за період з березня по травень, було вбито понад 10 млн ненароджених дітей. Протягом кількох останніх місяців ми мали можливість спостерігати наступну ситуацію: люди вимушено знаходяться по своїх домівках, зачинені школи та церкви, кращі «розуми» світу працюють над створенням вакцини, світові лідери не шкодують жодних ресурсів для припинення поширення вірусу.

В цей складний для усіх час, зачинені більшість медичних закладів, але це не стосується клінік, які спеціалізуються на абортах, вони продовжують впевнено працювати, наражаючи на небезпеку жінок і ненароджених дітей.

Як результат, аборт – основна причина смерті як у США, так і у світі загалом. Чи усвідомлює людство весь жах вбивства унікальних, живих дітей із власною  окремою ДНК та серцебиттям? Чому б не проявити свою гуманну сутність щодо ненародженого життя так само, як ми зробили це стосовно інфікованих коронавірусом?!
Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *