Тепер сім’я зобов’язана своїми життями, коханому папузі.

Коли в будинку дуже рано вранці почалася пожежа, а сім’я ще міцно спала, їх розбудив їх домашній папуга Луї, який почав кричати «пожежа!». Дивно, але Луї ніколи не вимовляв це слово, але зміг використати його у відповідній ситуації, інформує Ukr.Media.

«Луї — справжній герой»,- розповіла Барбара Кляйн з США. «Якби не він, я б, напевно, продовжувала спати під час пожежі. Він почав вигукувати “пожежа”. Наскільки я пам’ятаю, він ніколи не вимовляв це слово. Коли я прокинулася, вогонь вже почав поширюватися по підлозі вітальні».

На жаль, сам Луї та вихованці сім’ї — собаки — не вижили при пожежі. Чоловік Барбари і її 6-річна внучка врятувалися, хоча чоловік Барбари Ларрі був госпіталізований.

«Він побіг на кухню і спробував загасити вогонь водою»,- розповіла Барбара. «Після того, як ми вибігли, він побіг назад в будинок, щоб врятувати наших цуценят і гітару свого батька. Він кричав, що не може дихати, і я просила його вийти з дому. Я сказала йому спускатися, і він виповз звідти. Я відтягнула його від вогню».

Як вона розповіла пізніше, Ларрі «спалив себе руки, обличчя і ніс і довелося прочищати його легені. Його ввели в кому. Це диво, що він вижив».

На щастя, Ларрі зміг вийти з лікарні та відвідати вечірку з нагоди дня народження внучки.

Хоча родині треба шукати новий будинок, вони кажуть, що їм дуже допомагає місцева громада. Люди допомагають їм усім, чим тільки можуть. «Люди допомагають нам одягом, і хтось навіть дозволив нам пожити в їх квартирі 3 місяці»,- пояснила жінка. «Чоловік, який дав нам свою квартиру, також подарував нам маленького папугу. Ми кличемо його Луї-молодший».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *