Евакуйованих з Уханю планують розмістити у медцентрі у Нових Санжарах

Протести у Нових Санжарах (Полтавська область) розпочалися через інформацію про розміщення у місцевому медцентрі українців та іноземців, яких евакуюють з Уханю через коронавірус. Детальніше про ситуацію у Нових Санжарах – у матеріалі РБК-Україна.

Місцеві ЗМІ повідомляють про розміщення військової техніки

Місцеві ЗМІ повідомляють, що у центрі Нових Санжар почали підтягуватися загони правоохоронців та військових.

“БТРом правоохоронці відтягують техніку, якою місцеві жителі спробувати загородити міст. Також протестувальники почали перегороджати проїзд шинами. Правоохоронці спробувати розблокувати міст та протестувальники повторили свої дії”, – повідомляють у ЗМІ.

Фото: ситуація у Нових Санжарах (exo.in.ua)

Голова Полтавської ОДА виїхав до Нових Санжарів

Як повідомляє прес-служба Полтавської облдержадміністрації, голова ОДА Олег Синєгубов виїхав у Нові Санжари у зв’язку з поширенням інформації про те, що евакуйованих із Уханя українців можуть розмістити у медичному центрі внутрішніх військ МВСУ “Нові Санжари”.

Очільник області зустрівся з місцевими активістами і закликав їх не панікувати, зазначивши, що в жодного евакуйованого немає симптомів гострої респіраторної інфекції.

У Нових Санжарах перекрили дороги та сталися сутички з поліцією

За даними місцевої поліції, сьогодні, 20 лютого, близько 07:00 в Нових Санжарах група місцевих мешканців влаштувала протестну акцію та заблокувала дорогу міжрегіонального значення. Правоохоронці спробували розблокувати проїзд, виникла сутичка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *