Київський любитель спорту Валентин Бур’янов, який прославився як “плавець з Гідропарку” тим, що проігнорував карантин і спробував вплав через Дніпро дістатися до закритих поліцією тренажерів, розповів “Країні” про свій конфлікт з правоохоронцями і розкритикував заходи боротьби влади з коронавирусной інфекцією.

Нагадаємо, що сьогодні, 7 квітня, суд в Києві повинен розглянути його справу.

“Коли вийшов з води, було відчуття абсурду. Я сказав поліцейським, що їх дії є неправомірними, вони виконують злочинний наказ і будуть нести відповідальність. Вони мені сказали:” Значить будемо нести “. Ось така у нас була дискусія. Я займаюся спортом непрофесійно, тільки для себе. Я пішов в заплив, тому що вважаю за необхідне боротися за свої права і свободи. Коли говорять, що спортсмен не може кілька тижнів без спорту, звичайно, винятки є. Люди по різному відреагували: хтось підтримав, а хтось то немає. Хтось побачив у цьому необхід имость спортсмену займатися, але є необхідність боротися за свої права. Коли доплив до середини річки, то були судоми, але потім адаптувався і друга половина – відмінно. Коли я побачив кількість поліцейських, це було абсурдно. Я що, Пабло Ескобар? Вони б ще вертушку підняли, ну, хлопці, я піском кидатися буду чи що. я не порушив закон, тому не повинен платити штраф. Карантин повинен бути раціональним і не повинен знищувати країну “, – заявив учасник інциденту.

Підтримати Валентина Бурьянова прийшла і екс-нардеп Надія Савченко.

“Я люблю водні види спорту, тому хочу підтримати плавця, який має право вільно пересуватися як по землі, так і по воді в Україні. Навіть по повітрю, якщо він захоче. Він не повинен платити штраф, тому що він не чинив опору поліції. він плавав, він має на це конституційне право. Поліція виконує накази влади, які не є адекватними “, – заявила нам Надія Савченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *