Дівчину врятував син, який плакав у сусідньому купе. Їй вдалося вблагати насильника відпустити її його заспокоїти.

Побита в поїзді Анастасія Лугова розповіла, як їй вдалося врятуватися від насильника.

Про це, а також про своє самопочуття вона розповіла в Facebook

За її словами, її врятував плач сина. “Коли він (нападник, – ред.) завів мене у своє купе, побачивши ніж, я зрозуміла, що не вийду звідси, а після того він уб’є сина, щоб не плакав. Але син мене врятував! Він став плакати і кликати мене. Ця сутність не хотіла мене відпускати, говорив, що “зараз все зробимо і підеш”. Але я пішла на хитрість, переконавши його, що дитина зараз всіх розбудить і нічого не вийде тоді зробити”, – написала вона. Чоловік відпустив дівчину, погрожуючи її знайти, якщо вона не повернеться. На думку Лугової, нападник діяв за налагодженою схемою.

“Він б’є дівчину з самого початку, тим самим залякує. Вона погоджується на все, аби тільки не бив. Далі звучать фрази: “Будь розумничкою, інакше зроблю гірше”. Дівчина робить все, боячись болю”, – пише постраждала. 

Лугова впевнена, що вона не перша його жертва, а чоловік просто залишався безкарним. “Мразота знущається, як хоче, б’є сильніше, адже тільки від цього ерекція і задоволення. А по приїзду до Києва залишає напівживу або мертву в купе, можна прикрити – ніби спить. Сам – просто виходить. А жертву виявлять, коли всі вийдуть. І навіть не зрозуміють, хто це зробив. Адже мерзота їхав без квитка.

Він залишиться безкарним і чекатиме наступної нічної поїздки”, – написала вона. Також Лугова зізналася, що страждає від болю і зовсім не може говорити. “Сьогодні я вже така. Не можу звикнути до дівчини в дзеркалі. Прокинулася о 6 ранку від болю. Якщо вчора хоч трохи могла “мугикать” і відповідати на питання, то сьогодні не можу видати ні звуку”, – написала вона. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *