Депутат впевнена, Україні потрібно будувати власне майбутнє з урахуванням прийняття “вибору” кримчан, який став наслідком “державного перевороту”.

Колишній “прокурор” анексованого Криму Наталія Поклонська хоче, щоб в Україні провели новий референдум щодо півострова. Скандальний депутат Держдуми РФ заявила, що українців потрібно самих запитати, чи підтримують вони “тягучку з піснею про окупацію кримського регіону”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише РИА Новости.

Наталія Поклонська заявила, що Києву пора визнати “російський вибір” кримчан.

“Якби влада хотіла знати думку людей, вже організувала б референдум в Україні і запитала у жителів країни, чи підтримують цю маячню із заїждженої піснею про окупацію або хочуть почати розвивати добробут українців і встановити нормальний діалог з тими, кого нібито окупували”, – заявила Поклонська.

Російський депутат упевнена, що Україні потрібно будувати власне майбутнє з урахуванням прийняття “вибору” кримчан. Захоплення Криму Поклонська назвала наслідком “державного перевороту” в Україні у 2014 році:

“Українські політики тільки можуть критикувати і ставити під сумнів вибір кримчан, прикидаючись “немовлятами”. Їм наплювати на те, що люди вже втомилися годувати гвардію політиків, які займаються тільки тим, щоб шостий рік поспіль говорити із сумними очима про окупацію. Впевнена, якщо б у жителів України запитали, чи підтримують вони нескінченний політичний “плач Ярославни” і розпил бюджету на деокупацію Криму, відповідь була би негативною”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *