Для пошуків терориста Романа Скрипника, який 23 липня захопив в заручники поліцейського в Полтаві, залучено бійців Нацгвардії і вертоліт. Силовики прочісують ліс на Полтавщині. Станом на 28 липня пошуки досі тривають.

Станом на 11 ранку 28 липня поліція ще не затримала чоловіка. Про це головний спеціаліст відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна розповіла в коментарі “Українській правді“.

Все залишається на тому ж рівні: чоловіка ще не затримали, поліція продовжує пошуки. Залучені нацгвардійці, кінологи з собаками, прочісують кожну ділянку. Ресурси технічні і людські використовуються на повну,
– наголосила вона.

Що відомо про пошукову операцію

  • Терориста почали шукати ще 23 липня. За словами місцевих жителів, він може ховатися в полях, де ще не прибрали кукурудзу та соняшник. 
  • Злочинця розшукують в Миргородському районі, що на Полтавщині. Навколо села є великий масив полів і лісосмуг, де може ховатися Скрипник. Його розбили на квадрати, опрацьовують населені пункти, ліси і поля, перевірять будівлі і природні схованки – поля кукурудзи чи злакових.
  • Складність розшуку пов’язана з тим, що важко спрогнозувати дії втікача, а також з великою територією пошуку і природним ландшафтом – правоохоронці змушені повертатися до деяких ділянок, щоб перевірити їх, по кілька разів.
  • Для пошуків вже залучили понад 500 правоохоронців з поліції, СБУ й Нацгвардії. Вони прочісують ліси й кукурудзяні поля, використовуючи прилади нічного бачення й квадрокоптери.

Психологічний портрет полтавського терориста

  • Раніше силовики сформували його психолого-криміналістичний портрет. Зокрема, Скрипник має військовий вишкіл та навички виживання в екстремальних умовах.
  • Також відомо, що він має проблеми із психічним здоров’ям через вживання наркотичних засобів.
  • Ці деталі психологічного портрета працівники поліції враховують при здійсненні оперативно-розшукових заходів. Правоохоронці закликають громадян бути обережними та не затримувати зловмисника самостійно.

Дивіться відео пошуків полтавського терориста: 

Захоплення заручника в Полтаві: що треба знати

  • У Полтаві 23 липня зловмисник Роман Скрипник під час затримання дістав гранату й погрожував її підірвати. У такий спосіб він взяв у заручники полковника поліції Віталія Шияна. Через декілька годин терорист відпустив правоохоронця, а сам утік у ліс.
  • Силовики впродовж дня вели перемовини зі Скрипником. Останній висунув єдину вимогу – аби його не відправляли до в’язниці.
  • На вимогу зловмисника відразу ж відреагували в Полтавській облдержадміністрації. Її очільник Олег Синєгубов заявив, що вимоги терориста не виконуватимуть, бо він хоче лише уникнути кримінальної відповідальності за скоєне.

Дивіться на карті ймовірне місце перебування терориста: 

Автор:Емал Набі,Ірина Вихрущ
https://24tv.ua/natsgvardiya-sobaki-vertolit-yak-poltavskogo-ukrayina-novini_n1383281

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *