Блогер з Росії у 35 років вийшла заміж за пасинка, який молодший за неї на 15 років. На святковій церемонії були присутні лише троє людей.

Популярна російська блогерка Марина Балмашева вийшла заміж за 20-річного сина свого екс-чоловіка. Про це 35-річна Балмашева написала в своєму Instagram-акаунті.

“Чоловік і дружина. Величезне спасибі за ваші теплі слова”, – підписала вона публікацію. На фото Балмашева у весільній сукні разом з пасинком Володимиром робить селфі.

Блогерка додала, що на реєстрації була присутня тільки мати нареченого.

До цього пара оголосила про те, що чекає на дитину.

Марина Балмашева розлучилася з чоловіком Олексієм Шавиріним на початку 2020 року. У шлюбі вони прожили 14 років. Подружжя виховувало п’ятьох дітей: на чотирьох оформили опіку, а дівчинку із синдромом Дауна удочерили.

Після того, як Балмашева в блозі зізналася про те, що у неї почалися стосунки з пасинком, її позбавили опіки. Сама вона спростовує звинувачення в тому, що спокусила молодого чоловіка.

“Познайомилися ми з Вовою, коли йому було сім. Він завжди був усміхненим і смішним. Спілкувалися недовго, мама з ними переїхала на Урал. Але разок, в першому класі, ми сиділи в городі: я збирала смородину, а він читав Чебурашку вголос… Потім ще бачилися рази три, до його 16-річчя. І потім він переїхав на Кубань”, – написала в своєму Instagram Балмашева.

Також вона розповіла про причини розставання з чоловіком: “Я пішла просто тому, що пора було йти. Кілька років був стан “не в своїй тарілці”. Я зрозуміла, що можу сама забезпечити сім’ю, є де жити і в 35 мені не хочеться ставити на собі хрест”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *