Половина чоловіків не вірить у справжню дружбу.

Жінкам завжди було цікаво знати про чоловіків трохи більше. Дуже багато питань викликає чоловіча дружба — незрозуміла і нещадно прямолінійна. Прийшла пора розвіяти міфи, пов’язані з нею, і пролити світло на правду, інформує Ukr.Media.

Чоловіки люблять один одного обзивати

Це справедливо не тільки для кінофільмів, серіалів і шоу. Чоловіки насправді одне одного обзивають і ображають жартома (хоча не всі і не завжди). Для жінок це ніколи не стане зрозумілим на сто відсотків, адже вони себе так не ведуть.

Відбувається це тільки в тому випадку, якщо чоловіки дружать довгий час. Кращі друзі можуть зачіпати один одного, досить неординарно жартувати. Для оточуючих це завжди виглядає як щось награне, але це не так. Таким чином старі друзі показують один одному свою повагу, дозволяючи жартувати на заборонені теми.

Після 30 років чоловікам дуже важко заводити нових друзів

Це чиста правда. Вчені провели ряд експериментів і опитувань, після чого прийшли до висновку, що основна частина друзів у чоловіків з’являється до 14-16 років. У період з 16 до 20 років кращих друзів заводить лише 10 % чоловіків. З 20 до 30 років це число падає до 3-5 %.

Після 30 років люди формуються повністю, причому і чоловіки, і жінки, але дами можуть заводити нових подружок і після тридцятирічного віку. Точної причини ніхто не знає, але абсолютно точно тут діє велика сукупність причин, як психологічних, так і соціальних. Чоловіки стають все менш і менш довірливими і все сильніше прив’язуються до сім’ї.

Чоловікам дуже важливо, який статус їхнього друга

Це важливо при знайомстві. Згідно з дослідженнями вчених, близько 70 % чоловіків при виборі друга завжди спираються на те, скільки він заробляє, де працює, які його захоплення. Це не якийсь розрахунок — просто їм не цікаво спілкуватися з тими, хто домігся в житті меншого, ніж вони.

Іншим 30 % без різниці, хто ви такий — президент або вантажник. Експерти відзначають, що такі чоловіки в дружбі набагато надійніші і чесніші. Люди з цих двох великих груп рідко перетинаються разом, а також рідко стають друзями.

Половина чоловіків не вірить у справжню дружбу

Мається на увазі справжня дружба — нескінченна, яскрава і відкрита. Це відбувається з-за того, що останнім часом в нашому світі дружба стала знецінюватися через зростання популярності соціальних мереж.

Варто зауважити, що на жіночу дружбу це віяння моди вплинуло в набагато меншій степені. У дам дружба залишається сильною набагато довше, хоч і зустрічається на порядок рідше.

Чоловіки рідше жінок допомагають один одному

Грубо кажучи, якщо дами попросять одна одну допомогти в скрутну хвилину, негативну відповідь не надійде. Принаймні, чоловіки приблизно в 2-3 рази рідше з легкістю вирішують допомогти другу в важкий період.

Це означає, що чоловіча дружба не настільки вже й міцна. Експерти з’ясували, що чоловікам більше подобається проводити час разом і веселитися, але не справлятися з труднощами.

Чоловіки-друзі розповідають один одному подробиці особистого життя

Багато пані вірять в це, тому що в їх житті зустрічалися чоловіки, які ділилися з оточуючими занадто особистою інформацією. Насправді у сильної статі є така тяга, але лише у 25-30 % випадків їм хочеться розповісти другу щось інтимне про свою партнерку.

Чіткої межі тут немає. Деякі можуть розповісти щось заборонене, але тільки один раз. Є ті, хто взагалі нічим не ділиться з друзями, а є справжні базіки, які розкажуть своїм друзям про жінку все — де яка родимка, що вона любить, ненавидить, яку спідню білизну носить, чому хропе і так далі.

Чоловіки дуже заздрять один одному

Дивно, але це теж правда. Багато хто думає, що заздрість є тільки у жінок, але це не так. Просто сильній статі не хочеться ділитися цим з оточуючими. Вони можуть заздрити другу через те, що у того більша зарплата, крутіша машина, красивіша партнерка.

Чорної заздрості у кращих друзів немає, тому що коли хтось з них страждає, другий щиро намагається його підтримати, але не вся та заздрість, що чорна. Від чужих перемог у них теж бувають емоційні спади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *