Незважаючи на підписаний президентом указ про зміну призовного віку, навесні повістку отримають молоді люди віком старше 20 років. Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Як пояснили в пресслужбі оборонного відомства, забирати на строкову службу 18-19-річних юнаків не будуть, за винятком тих випадків, коли вони добровільно виявлять бажання вступити до лав Збройних сил України.

“Водночас ми отримуємо безліч звернень і побажань про можливість служити саме з 18 років. Аргументація – раціональне планування молодою людиною своїх подальших кроків у навчанні, працевлаштуванні і особистому житті. Під час призову 2020 повістки отримають молоді люди від 20 років. А ті, кому виповнилося 18 і 19 років, можуть піти служити за власним бажанням. Ніхто з хлопців до 20 років до проходження строкової служби примусово залучатися не буде”, – повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Нагадаємо, що тепер, за новими нормами, в армію на строкову службу можуть бути відправлені молоді люди віком 18 років. Експерти пояснили, що нововведення запровадили після опитування – згідно з його даними, безліч молодих українців виявили бажання служити саме з 18 років, а не з 20, як було раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *