В Україні відкриються магазини промтоварів, музеї, бібліотеки і деякі об’єкти сфери послуг

В Україні з 11 травня розпочнеться перший етап ослаблення карантину – розпочнуть роботу кафе і ресторани через “вікно видачі” та на літніх майданчиках,  магазини отримають дозвіл  продавати товари господарського призначення, меблі та інші товари, запрацюють парки і салони краси. При цьому інші обмеження, пов’язані з карантином, продовжать до 22 травня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на засіданні уряду у понеділок, 4 травня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, з 11 травня відкриваються паркисквери і зони відпочинкуперукарніманікюрні і педикюрні салонисалони краси.

“Відповідно, при певних умовах, які будуть розроблені, які вже розроблені і будуть представлені Міністерством охорони здоров’я щодо дотримання протиепідемічних заходів у всіх сферах, які ми перераховуємо”, – зазначив Шмигаль.

Також будуть відкриті літні майданчики кафе і ресторанів.

“Ми говоримо про те, що буде дозволена робота закладів громадського харчування на винос; робота літніх майданчиків кафе і ресторанів, розташованих під відкритим небом, в закладах, які зареєстровані як оператори потужностей“, – підкреслив Шмигаль.

З 11 травня планується відкриття об’єктів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, крім зон розваг та харчування, фудкортів, кінотеатрів, дитячих зон в ТРЦ.

Крім того, буде дозволена робота музеїв і бібліотектренування в командних видах спорту для професіоналів на закритих базах. Зможуть відновити роботу стоматологиаудиториадвокатинотаріусисервіс побутової техніки.

НАРОДНА ПРАВДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *