Кандидат в мери Києва Сергій Притула від партії “Голос” розповів, що всі витрати на передвиборчу кампанії будуть оприлюднені у звіті НАЗК. Однак, зрозуміло, що йдеться про мільйони гривень.

Про це він розповів ексклюзивному в інтерв’ю 24 каналу.  

“У нас є забезпечення з боку держави, як парламентської партії. Плюс, звичайно, є посильна допомога від людей з малого та середнього бізнесу на рахунки київського осередку”, – сказав Притула.

За його словами, партія “Голос” немає якихось “дядів” чи “тьоті” з фінансово-промислових груп, які би прийшли, принесли 2 мільйони доларів кешом і сказали: “Тепер поговоримо, як ви це будете відпрацьовувати”. 

Це насправді для мене, є так само дуже велике полегшення, що мені вдається справлятися без залучення коштів якихось токсичних людей. Тому що я б відверто цього не пережив, я б відчував себе дискомфортно. І не факт, що я би пішов на цю кампанію, якби я знав, що через фінансування кампанії можуть бути якісь зобов’язання перед забудовниками, наприклад. В команді таких немає і серед спонсорів таких немає і не буде, 
– пояснив він. 

На запитання, скільки коштує передвиборча кампанія Притула відповів: “Я не готовий зараз вам підтвердити якусь остаточну цифру. Я мушу порадитися з людьми, які якраз оперують цими потоками. Однозначно, що це, мабуть, мільйони гривень”.

Сергій Притула йде у мери Києва: що відомо

  • 11 серпня Сергій Притула заявив, що балотується в мери Києва.
  • Свою команду він пообіцяв представити трохи згодом, але запевнив, що там не буде фотографів, його кумів, інститутських друзів чи учасників шоу “Вар’яти”.
  • Перший тур виборів мера Києва пройде 25 жовтня. За даними опитування “Рейтинг”, у липні лідирував чинний мер Києва Віталій Кличко, Сергій Притула є другим кандидатом.

Автор:Юлія Гілей
https://24tv.ua/pritula-yde-meri-de-vizme-groshi-ekonomichni-novini-ukrayini_n1415597

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *