Своїми діями він завдав шкоди суверенітету, територіальній цілісності, обороноздатності і державній безпекі України

 

Стало відомо ім’я викритого СБУ топ-чиновника категорії “А”, який продав секретні документи про дії Міноборони на сході України, в морях і Керченській протоці.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook радника начальника Головного управління поліції в Одеській області Руслана Форостяка – це держсекретар Мінінфраструктури Андрій Галущак.

“Своїми діями державний секретар Галущак завдав шкоди суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності та державній безпекі України”, – пише він.

Нагадаємо, Андрій Галущак був призначений на посаду державного секретаря Міністерства інфраструктури в кінці 2016 року. Його рекомендувала Комісія з питань вищого корпусу держслужби.

Свого часу блогер Сергій Наумович заявляв, що “незважаючи на високі посади і впливових покровителів, згідно декларації, держсекретар Мінінфраструктури Андрій Галущак не має навіть машини, подібні декларації повинні стати приводом для ретельного розслідування з боку Національного агентства з питань запобігання корупції”.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у грудні 2019 року 18 з 76 членів уряду отримали зарплати, які перевищили 200 тис. грн, серед них і держсекретар інфраструктури Андрій Галущак – 236 863 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські хакери влаштували «полювання» на об’єкти української інфраструктури. Національний центр кібербезпеки Великобританії повідомляє, що в атаці на «Міжнародний аеропорт «Одеса» і також київський метрополітен брали участь фахівці ГРУ Росії.

Олена Лавринець для Народна Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *