Прокуратура Києва вимагає визнати незаконним договір, про проведення робіт на ділянці Великої Окружної дороги за 354, 2 млн грн.

Прокуратура Києва підозрює розтрату 354 млн грн при будівництві Великої Окружної дороги навколо Києва. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, мова йде про закупівлю в обхід тендеру в квітні 2020 комунальним підприємством Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва послуг з виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Окружної дороги. Виконання робіт на відрізку протяжністю 1,8 км оцінили в 354, 2 млн грн.

«Комунальним підприємством було безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівлі, тобто без проведення аукціону, і укладений з товариством договір на виконання цих робіт за бюджетні кошти», – йдеться в повідомленні прокуратури.

У прокуратурі зазначили, що таким чином громада втратила можливість провести роботи за меншу суму грошей. В результаті прокуратура Києва подала позов про визнання незаконним та скасування рішення тендерного комітету, а також визнання недійсним укладеного договору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *