“Рік ще протягну!” – шокувала своїх шанувальників Примадонна Алла Пугачова.

НАРОДНА ПРАВДА пояснює, що таку заяву зірка радянської та російської естради зробила на весілля внука. І говорила вона про фінансову допомогу новій сім’ї.

“Пенсія у мене маленька, але рік ще протягну!” – зізналася Співачка. Зазначимо, незважаючи на такий скромний дохід від держави, весілля онука Алли Пугачової обійшлася в 25 мільйонів рублів.

Видання Дні.Ру, пише Алла Пугачова, яка прославила свою країну зі сцени, отримує мізерну пенсію від держави – не більше 17 000 рублів.

“І це з доплатою за звання “Народна артистка СРСР”, а також з виплатами, які належать їй як ліквідатору аварії на Чорнобильській АЕС…”, – уточнює видання.

Ще коли Примадонна вийшла на заслужений відпочинок, її чоловік Максим Галкін обурювався: “У Радянському Союзі випускалися мільйонними тиражами пластинки Пугачової. Вона виступала в Чорнобилі, орала все життя, їй і дали смішну суму!”

Справа в тому, що Алла Пугачова отримувала за аншлагові концерти копійки. Вона як солістка липецької філармонії починала зі ставки в 7,5 рубля за виступ. А в 1978 році, згідно з довідкою Державної тарифікаційної комісії Міністерства культури СРСР, її разова концертна ставка була всього 16 рублів 50 копійок. При Стефановиче Пугачової за концерт платили 47 рублів 50 копійок – приблизно 12 пляшок горілки з тим цінами. З цих грошей і формувалася пенсія суперзірки.

Звичайно ж співачка не потребує фінансової допомоги. Примадонна часто потрапляє в список найбагатших російських знаменитостей за версією Forbes. Згідно з цим рейтингом, дохід Алли Борисівни в хлібні роки становив чотири мільйони доларів. А сьогодні її стан, як кажуть, оцінюється приблизно в 100 мільйонів доларів.

При цьому Пугачова багатьом допомагає. За чутками, вона перераховує гроші своїй шанувальниці, яка прикута до інвалідного крісла. Підтримує вона і ветеранів сцени. Так, ще за життя актриси Тетяни Самойлової Пугачова подарувала зірці фільму “Летять журавлі” машину, щоб тій було зручніше добиратися до поліклініки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *