Президент Росії Володимир Путін сподівається домовитися з Президентом України Володимиром Зеленським про поліпшення відносин двох країн. Проте, за словами Путіна, після нормандської зустрічі позиція Зеленського трохи змінилася.

На жаль, ось він (Зеленський) приїхав з Парижа (з нормандського саміту) і почав говорити про те, що треба переглядати мінські угоди. Це викликає питання,
– сказав Путін в інтерв’ю ТАСС.

При цьому він констатував, що офіційним Москві та Києву вдалося домовитися про обмін полоненими, а також про угоду щодо транзиту російського газу через Україну.

“Надія вмирає останньою, (така ймовірність) є”, – сказав Путін.

Він також заявив, що співпраця Росії та України невигідна низці країн, бо створює їм глобального конкурента. Путін вважає, що “ніхто цього не хоче, тому робитимуть усе, щоб Україну і Росію розтягувати”.

“Будь-яке об’єднання Росії та України, їх можливостей і конкурентних переваг – це створення конкурента, глобального конкурента в Європі та у світі. Ніхто цього не хоче, тому робитимуть усе, щоб нас розтягувати”, – сказав господар Кремля.

За його словами, “ті, хто очолював Україну або добрався до влади в Україні, переслідували особисті інтереси”.

“А в чому вони полягають? Навіть – не більше заробити грошей за рахунок пограбування українського народу, а зберегти, що награбоване досі. Ось, у чому головне завдання. “Бабки” то де, вибачте за моветон? Грошики де? В закордонних банках”, – сказав Путін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *