Серед мітингувальників як власники санаторіїв, так і вихователі, мітинг проходить в спокійній обстановці.

Акція протесту “Відкрийте табори” проходить 11 червня біля будівлі Кабінету міністрів. Мирну акцію організували на підтримку відкриття дитячих закладів відпочинку. Учасники акції заявляють, що готові до відкриття сезону і створення умов для безпечного відпочинку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Страна.

Один з організаторів акції Олександр Василенко каже, що сезон відпочинку в таборах триває лише три місяці і один місяць вже втрачено:

“Сьогодні в Кабміні пройде селекторна нарада, як повинні працювати дитячі санаторії, дитячі садки та бази відпочинку. У дитячих санаторіях ще до введення карантину постійно проводилася дезінфекція, провітрювання кімнат. Ми хочемо почути від Кабміну якісь рекомендації і готові поділитися своїми напрацюваннями”.

Василенко також поскаржився на те, що безліч таборів вже закрилися на цей сезон і він не впевнений, що вони потім знову зможуть відкритися: “Наша індустрія сильно постраждала. Дітям потрібно відпочити, набратися сил перед новим навчальним роком”.

Він також запевнив, що ще в процесі підготовки до сезону, табори закупили засоби дезінфекції, захисні маски, лампи антибактеріальні і санітайзери:

“Ми порахували, що на одну зміну з 500 дітей та 200 осіб персоналу нам знадобитися 1,5 мільйона гривень, тільки на засоби захисту. Ми не можемо покласти ці витрати на батьків дітей, які до нас приїдуть. Тому ми і приїхали під Кабмін, щоб нас почули і ми спільно розробили план дій. Можливо держава зможе нам видати дешеві кредити, чи допоможе бюджетним фінансуванням. Ми відкриті до діалогу і дуже хочемо, щоб він вже почався”, – говорить ще один організатор акції Віталія Мірошниченко.

Відзначимо, в Україні 10 червня був побитий антирекорд по коронавірусу. Як повідомив Центр громадського здоров’я, станом на ранок 11 червня в Україні зафіксували 689 нових випадків COVID-19, всього з початку пандемії заразилися 29 070 осіб.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що погіршення епідеміологічної ситуації пов’язане з недотриманням громадянами рекомендацій фахівців з профілактики зараження коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *