Сьогодні в урядовому кварталі відразу кілька акцій протесту. Уже мітингують “євробляхарі”, очікуються акції ЛГБТ і націоналістів.

 У зв’язку із запланованими кількома акціями протестів правоохоронці посилили заходи безпеки в урядовому кварталі Києва, повідомляє прес-служба столичної поліції. “Сьогодні в центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, в тому числі під будівлею Кабінету міністрів України. Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування”, – йдеться в повідомленні. Відзначається, що організатори анонсували залучення автотранспорту до проведення акції. У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху на окремих вулицях у центрі столиці. Правоохоронці закликають організаторів і учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантинних обмежень і не порушувати громадський порядок. Відзначимо, сьогодні в центрі Києва збираються на мітинг “євробляхарі”. Також заплановані антиполіцейські акції представників ЛГБТ і націоналістів. 

 Раніше на цьому тижні під Кабміном протестували працівники ресторанів з вимогою дозволити їм роботу не тільки на літніх майданчиках, але і всередині закладів. Напередодні Кабмін вирішив дати згоду на це з 5 червня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *