У Київській області затримано депутата селищної ради, який замовив найманому вбивці фізичну ліквідацію своїх “ворогів”, пообіцявши за вбивство першої жертви 6 тисяч доларів.

Про це повідомили на сатй МВС, опублікувавши фото затримання замовника вбивства.

Інформацію про чоловіка, який підшукував людину на роль виконавця замовного вбивства двох осіб, отримали оперативники Департаменту внутрішньої безпеки НПУ. Замовником тяжкого злочину виявився 34-річний житель одного із сіл Броварського району Київської області, депутат 8-го скликання селищної ради. Кілер мав ліквідувати його опонентів, з якими склалися неприязні стосунки – 47-річного односельчанина і 39-річного жителя сусіднього села.

“Правоохоронці спрацювали на випередження і організували зустріч замовника злочину з” потрібним “йому особою, під час якої зловмисник передав фото своїх ворогів. За вбивство першої жертви він пообіцяв 6000 доларів США і надав завдаток – 300 доларів”, – сказано в повідомленні.

Зловмисник затриманий, йому готується вручення підозри за фактом організації замаху на замовне вбивство, який є незакінченим з причин, не залежних від волі особи (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 27 п. 11 ч. 2 ст. 115) і приготування до вчинення умисного вбивства людини на замовлення (ч. 1 ст. 14 п. 11 ч. 2 ст. 115) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *