3 грудня у Львівській області вчителька побила учня в класі при інших дітях.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Інцидент стався в школі в селі Потелич в Жовківському районі. Вчителька помітила бійку школярів в коридорі під час перерви. Вона розвела учнів і зайшла з ними в клас.

Один з хлопчиків грубо висловився в її сторону. На це викладач відреагувала агресивно: кричала на учня і кілька разів вдарила його долонею по потилиці.

Однокласники хлопчика зняли те, що відбувалося, на відео. Запис опублікували в соціальних мережах.

Директор школи розповіла, що хлопчик на відео в грубій формі крикнув на вчительку. Її через такі дії тимчасово відсторонили від роботи. У ситуації зараз розбирається створена комісія.

Також директор розповіла, що педагог особисто їздила до батьків учня. Вони сказали, що не будуть ніде публікувати відео, але воно вже “розлетілося” в соцмережах.

На інцидент також відреагували в місцевій районній держадміністрації. Там вважають, що дії вчительки неприпустимі. Вони також створили комісію для розслідування ситуації.

Відділ поліції вже зареєстрував цей випадок і проводить його перевірку.

Відомо, що на відео зображена 41-річна Надія Патлика, яка працює вчителькою української мови та літератури, а також заступником директора школи з виховної роботи. Під час місцевих виборів у 2020 році вона була кандидатом в депутати від партії “Європейська солідарність”, але її не обрали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *