Громадський транспорт і міжміське сполучення залишаться відкриті, але будуть введені нові обмеження.

 Під час жорсткого карантину громадський транспорт працюватиме зі значними обмеженнями. Про це заявив міністр Кабміну Олег Немчінов в ефірі Україна 24 у понеділок, 7 грудня. 

За словами міністра, у разі введення локдауна для громадян України в’їзд і виїзд до / з країни буде відкритим, введення обмежень на міжнародне сполучення не планується. 

Тоді Немчінова запитали, чому під час січневого локдауна пропонується дозволити роботу громадського транспорту і не закривати міжміське сполучення, адже багато людей ігнорують масковий режим. 

“Від того, що стаються ДТП, ми не перестаємо користуватися автомобілями. У цьому випадку це більше питання самоконтролю. Якщо подивитися пропозиції, які ми озвучили… то мова йде про фактичне користування транспортом із ще більшими обмеженнями – з використанням виключно сидячих місць… Ви згадайте початок карантину в Україні, і проблемою був під’їзд медиків, під’їзд працівників, які залишаються працювати (при локдауні. – Ред.). У цьому випадку епідеміологи прорахували варіанти і пропонують зі значними обмеженнями, з використанням виключно сидячих місць дозволити користуватися громадським транспортом, а також міжрайонним і міжобласним сполученням”, – відповів Немчінов. Нагадаємо, що в Кабміні пояснили введення локдауна в січні. Економіка легше перенесе жорсткі карантинні обмеження в період свят, говорить Немчінов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *