Внаслідок сильної зливи місцевий ринок Харкова “Барабашово” опинився під водою. Мережею шириться відео, як винахідливі підприємці плавали на надувному фламінго.
Повідомляє 24tv.ua

Напередодні сильні дощі затопили вулиці Харкова. Постраждав і місцевий ринок “Барабашово”.

Як повідомляє телеграм-канал “Netipichnyi_Kharkov“, внаслідок негоди всі магазини затопило, відповідно – зіпсувався й товар. Проте деякі підприємці вирішили вийти з ситуації – взяли надувного фламінго і плавали на ньому.

“На “Барабашово” всі магазини затоплено, товар зіпсовано, але підприємці не втрачають оптимізму”, – підписали відео в мережі.

Дивіться відео: на ринку Харкова плавають на надувному фламінго (обережно, нецензурна лексика, 18+)

Дивіться відео: на ринку Харкова плавають на надувному фламінго

А на телеграм-каналі “ХС Харьков” з’явилося відео, як мешканці Харкова плавають на надувному матраці просто посеред вулиці міста.

Дивіться відео: під час зливи у Харкові вирішили поплавати на надувному  матраці

Телеграм “Харьков 1654” опублікував відео, де авто проїжджає поміж рядами на ринку “Барабашово” і потопає в воді.

Дивіться відео: вулиці Харкова потопають у воді

Внаслідок сильної зливи деякі авто просто йшли під воду.

Що відомо про наслідки негоди в Україні:

  • Одразу два міста в Україні опинились у воді через негоду. Напередодні сильні дощі затопили вулиці Харкова та Запоріжжя. У деяких місцях води було взагалі по коліна, вона заблокувала автотранспорт.
  • Не впоралась із такою сильною зливою і каналізація Харкова. Там автошляхи у середмісті на кілька годин опинились під водою.
  • Загалом синоптики прогнозують дощі до кінця тижня майже по всій Україні. Потерпатиме від них Київщина та столиця, Схід і навіть Південь країни. Хмарно, але без опадів буде на Заході.

Автор:Катерина Козачинська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *