З повідомлення, опублікованого на офіційному сайті серії S.T.A.L.K.E.R., стало відомо, що нас покинув талановитий письменник-фантаст і один зі сценаристів “S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля” Сергій Іванов. Йому було 66 років.

Сталося це 25 листопада, проте інформація з’явилася в мережі тільки нещодавно. Причиною смерті стало зараження COVID-19.

З дитинства, володіючи математичним складом розуму і великою уявою, Сергій захоплювався науковою фантастикою. У літературній творчості він був відомий як Гарм Відар (лат. Garm Vidar). Серед його найвідоміших творів оповідання “Типова зовнішність”, збірка “Як сказав би мій тато” і роман “Критична точка”

“Напевно, компанія була непоганою. Але я не був у штаті, а був приходячим. На другий рік, правда, був період, коли навіть кілька тижнів як би був прийнятий в колектив, але без зарплати. Брав участь у “масових” і “нескінченних” обговореннях сценарію… Хлопці були молоді, весь час хотілося чогось нового… ніяк не могли на чомусь зупинитися, але волею-неволею все поверталося до вже написаного сценарію”, – Сергій про роботу в GSC Game World.

Втім, після відходу з GSC Game World у 2004 році сценарист більше не працював в ігровій індустрії та не співпрацював з ігровими студіями.

Сергію, щиро дякуємо вам за ваші прекрасні сценарії. Сюжет, створений вами для Сталкера, – у багатьох сенсах найкраще, що траплялося з вітчизняною ігровою індустрією. Дуже шкода, що ви пішли.

Фотографія тимчасового пам’ятного місця в Інституті кібернетики імені В.М. Глушкова з нагоди смерті сценариста Сергія Іванова, який працював там викладачем.

На цю мить українська студія GSC Game World допрацьовує S.T.A.L.K.E.R. 2, реліз якого очікується у 2021 році.

Раніше розробники поділилася новим відео з гри, в якому показали шляхопровід “Прип’ять – 1” у двох станах-до і після катастрофи на АЕС.Автор: Денис Пономаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *