Час від часу при використанні техніки можуть відбуватися поломки. Не застраховані від цього і власники смартфонів від Apple. Для усунення несправності найчастіше досить звернутися в сервісний центр, де велика частина проблем може бути вирішена. Принаймі, так було раніше. Як стало відомо, полагодити зламаний iPhone незабаром може стати справжньою проблемою.

Відповідну заяву розіслала компанія Apple співробітникам своєї техпідтримки. Виробник вказує, що найближчим часом можуть наступити складності з постачанням цілого ряду комплектуючих. Причина цілком очікувана – епідемія коронавіруса.

Через епідемію багато китайських фабрики до цих пір не повернулися до роботи, в той час як частина з них функціонує на повну потужність. У зв’язку з цим деякі сервіс-центри вже зіткнулися з нестачею запчастин. У своєму повідомленні Apple передбачає, що ситуація може нормалізуватися протягом місяця. Проте точних даних про масштаби проблеми немає.

Уже зараз Apple пропонує надсилати пропозиції, що надійшли в ремонт смартфони поштою, а також розповідати клієнтам про ініціативу оренди телефону, поки поламаний пристрій чекає необхідних запчастин.  

джерело: slashgear.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *