Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко та голова фракції “слуг” у Верховній Раді Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва обговорювали зовнішність нардепа Ірини Аллахвердієвої.

Про це повідомляє “NikLife“.

Думаючи, що відеокамери вимкнені, Корнієнко заявив Арахамії, що їхня колега по фракції Ірина Аллахвердієва – “баба робоча, як корабельна сосна”. І “взагалі красуня”.

Наводимо повний діалог лідерів провладної партії:

Корнієнко: Аллахвердієва – взагалі красуня.

Арахамія: Так.

Корнієнко: Така піддута. Звичайно, ледве-ледве. Трішки тюнінгу, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут отху*рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика.

Арахамія: Енергії багато.

Корнієнко: Ну ти до президента її заведеш, ти побачиш. Він підстрибне. Викурить всі айкоси. Скаже: “Баба да. Баба да”.

Також політолог Віктор Уколов на сторінці у Facebook написав, що чекає на коментар президента України Володимира Зеленського щодо цієї ситуації.

“Журналісти випадково записали розмову керівника партії Слуга народу Олександра Корнієнка з лідером фракції у Верховній Раді Давидом Арахамією. Два члени парламенту якраз обговорювали ділові якості колеги: “Баба рабочая, как корабельная сосна”. и вообще красотка… Ну ты к президенту ее заведешь, ты увидишь – он подпрыгнет, выкурит все айкосы и скажет: “Баба да. баба да”. Тепер з нетерпінням чекаємо на коментар Зеленського. Також хотілося б почути думку “корабельної сосни”. З етичних причин не хочу писати її прізвище, бо щиро їй співчуваю”, – йдеться в дописі Уколова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *