Моє прізвище Цзян, мені 44 роки. Я родом з повіту Ушань міста Чунцин (Південно-Західний Китай) і останні кілька років працюю в Ухані. Сьогодні я виписалася з Чунцинський Центральної лікарні “Санься”.
 
15 січня я вирушила на батьківщину, щоб зустріти китайський Новий рік. Чоловік приїхав на залізничний вокзал повіту, щоб мене зустріти, і побачив, що я дуже погано себе почуваю. Він тут же відвіз мене в місцеву народну лікарню. Кілька днів лікування не дали позитивного результату. 21 січня мене перевезли в Центральну лікарню “Санься” в районі Ваньчжоу, помістили в ізолятор і діагностували пневмонію, викликану коронавірусів нового типу. Я виявилася першою пацієнткою з цим захворюванням в Чунціні, лікарі і медсестри ставилися до мене з особливою турботою. Кожен день мене обприскували , проводили противірусну та протиінфекційне лікування, лікарі навіть скористалися методами з традиційної китайської медицини. в останні дні вся симптоматика змінилася в кращу сторону. лікарі сказали, що можна виписуватися. За все лікування лікарня не взяла з мене жодного фені.
 
 
Мене запитують, страшна ця хвороба? Я вважаю, що найголовніше – не треба боятися самому, і найважливіше – як можна краще захищатися, дуже важливо носити маску і частіше мити руки. Якщо піднялася температура, з’явився кашель та інші симптоми, потрібно відразу ж йти в лікарню. Не варто турбуватися, що тебе ізолюють, треба зберігати гарний настрій, слухатися лікарів, вірити медикам, і тоді обов’язково підеш на поправку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *