Канаду сколихнуло жахливе вбивство, яке названо наймасовішим вбивством в історії країни: 51-річний житель провінції Нова Шотландія протягом 12 годин по окрузі, розстрілюючи людей в їх будинках і влаштовуючи підпали. Жертвами злочинця стали 16 осіб.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “ФАКТИ“.

Вбивцею виявився Габріель Уортман, дантист з міста Дартмут. Поліція поки не може зрозуміти його мотиви. Сусіди відгукуються про Уортмана, як про спокійну ввічливу людину. У нього, на перший погляд, не було ніяких проблем. Габріель жив в містечку Портапік, де у нього був великий красивий будинок. Крім того, йому належали ще кілька менших будинків в окрузі. Робота приносила дантисту хороший дохід. Клієнтів вистачало.

Повідомляється, що Уортман 18 квітня з’явився в одязі, що нагадує поліцейську форму. Його машина була схожа на стандартний патрульний автомобіль канадської поліції. Оскільки дантист відправився вбивати вже ввечері, його «камуфляж» міг легко збити з пантелику. Мабуть, люди дійсно приймали  його за поліцейського.

Кілька жертв були знайдені в своїх будинках або поруч з ними в Портапіку. Поліція вважає, що Уортман почав бійню там. Можливо, спочатку жертв він вибирав цілеспрямовано, проте потім став діяти без будь-якого плану. Трупи знайшли в будинках, розташованих в декількох населених пунктах в окрузі.

Поки точно не ясно, як діяв Уортман. Мабуть, він під’їжджав до будинку, виходив з машини і дзвонив у двері. Господарі бачили в темряві «патрульну» машину і «поліцейського» і відкривали йому…

Справжнім поліцейським вдалося оточити вбивцю приблизно в 100 кілометрах на південь від Портапіку, коли дантист заїхав на автозаправку. Фотографії, що з’явилися в місцевих ЗМІ, вказують на те, що правоохоронцям довелося застрелити Уортмана. Подробиці не повідомляються, але передбачається, що він намагався чинити опір.

Розслідування у Новій Шотландії йде повним ходом. Воно знаходиться під особистим контролем прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, який 19 квітня звернувся до співвітчизників у зв’язку з масовим вбивством. Він висловив співчуття близьким загиблих.

Серед уже названих жертв бійні є Хайді Стівенсон, констебль Королівської канадської кінної поліції, мати двох дітей. Вона намагалася зупинити вбивцю. Хайді прослужила в поліції 23 роки, вона була досвідченим офіцером.

Названо ім’я ще однієї жертви. Це Коррі Еллісон, житель Портапіка. Вранці 19 квітня племінниця відправила йому коротке послання по одному з месенджерів, дізнатися, як він себе почуває. На той момент Коррі вже був мертвий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *