Першими в списку йдуть мер Одеси Геннадій Труханов і “батько контрабанди” Вадим Альперін.

Передає Народна правда

Призначений головою Виконавчого комітету реформ колишній президент Грузії і ексглава Одеської області Міхеїл Саакашвілі впевнений в тому, що міський голова Одеси Геннадій Труханов і бізнесмен Вадим Альперін повинні сісти за ґрати.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це колишній президент Грузії  сказав в програмі “Перехресний допит” на одному з українських каналів.

“Треба їх посадити. Я був свідком, з відкритих джерел бачив, що президент Зеленський дуже був зацікавлений, щоб, наприклад, Альперін як “батько” контрабанди взагалі в Україні відповів за це”, – розповів Михайло Саакашвілі.

Згідно із заявою політика, ексглава податкової служби Сергій Верланов призначав на високі посади лояльних йому людей. Саакашвілі стверджує, що саме завдяки Верланову така людина, як Альперін, отримала можливість робити  маніпулятивні дії через суди і поставити свою людину на посаду голови ДФС.

“Коли ми були разом на ефірі, я йому сказав: “Ви призначили людину Альперіна головою ДФС “, а він погодився з цим твердженням”, – нагадав Михайло Саакашвілі.

Грузинський політик вважає, що за подібні дії повинна бути передбачена кримінальна відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *