Комунальне підприємство Львівської міської ради “Ратуша-сервіс” провело закупівлі туалетного паперу та серветок на 930 119 гривень лише за останні 2,5 роки. При цьому тендери майже кожного разу проводили з очевидними махінаціями, передає Вголос

Про це пише видання “Діло“, посилаючись на дані сайту офіційних закупівель “Prozzoro”.

Так, 6 лютого 2018 року Львівською мерією було укладено договір про постачання туалетного паперу, носових хустинок, рушників для рук і серветок з компанією ТОВ “Львівські ресурси” на 160 000 грн.

16 квітня 2018 року ЛКП “Ратуша-сервіс” оголосило конкурс на постачання тих самих носових хустинок, туалетного паперу, рушників для рук і серветок у приміщення Ратуші, за адресою пл.Ринок,1. Перемогла у тендері компанія ТОВ “Львівські ресурси” з пропозицією 204 920 грн. Водночас інший учасник торгів, ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР» запропонував поставити ці ж засоби за 204 924 гривень, що всього на 4 гривні дорожче, аніж пропозиція переможця.

21 березня 2019 року ЛКП “Ратуша-сервіс” підписало договір на постачання таких же товарів знову з ТОВ “Львівські ресурси”. Вартість закупівлі склала 110 000 грн.

6 червня 2019 у Львівській ратуші знову відчули брак туалетного паперу та носових хустинок і оголосили черговий тендер. Переможцем було визначено ПП “КВІН-ТРЕЙД”, з пропозицією 169 999 грн. До слова, інший учасник торгів, ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ М’ЯКО” запропонувала надати ці ж самі послуги на 1 копійку дорожче.

27 січня 2020 року ЛКП “Ратуша-сервіс” оголосило останній, поки що, тендер на постачання туалетного паперу до Львівської мерії. Переможцем у закупівлі стало згадуване ТОВ «Львівські ресурси», яке взяло зобов’язання за 285 200 грн. постачати обумовлену кількість туалетного паперу. І цього разу закупівля не відбулась без курйозів. ТОВ “МЕРІДА-УКРАЇНА” програла, бо її пропозиція виявилась дорожчою лише на 1 гривню, пропозиція ТОВ “ЗАХІД ПРО” перевищила суму, зазначену переможцем, лише на 2 гривні.

Таким чином журналісти підрахували, що менш як за 2,5 роки у Львівській ратуші було використано туалетного паперу, рушників для рук та серветок на 930 119 гривень. При чому, як видно із результатів тендерів, більшість з них була проведена з махінаціями (пропозиції переможця тендеру були дешевшими всього на 1 копійку чи 1-2 гривні).

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що міський голова Львова Андрій Садовий (“Доля”) під час карантину вирішив встановити собі у мерії душ, при чому на тендері вибрав для цього найдорожчу із пропозицій — за понад 750 тисяч гривень.

Після цього на засіданні Львівської міської ради депутат від ВО “Свобода” Андрій Рікота публічно зганьбив Садового й вручив йому “золотий” душ як символ зловживань і корупції мера. Наступного дня Садовий відмовився від цього душу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *