Політик Андрій Лозовий оприлюднив відеозапис служби в одній з Московських церков і підписав його так: Русский мир під час чуми виглядає так…

Священник Московської церкви на службі зняв респіратор і закликав парафіян «поржати» над коронавірусом. Відповідний відеозапис служби в одній з Московських церков виклав політик Андрій Лозовий у Facebook.  Зачекайте завантаження відео декілька секунд:

РУССКІЙ МІРЪпід час чуми виглядає так…це в той час, коли в Михайлівському монастирі Православна Церква України організувала розлив антисептиків і допомогу людям літнього віку, а греко-католики готові віддати усі свої храми під госпіталі у разі потреби. правда, не тільки мøскалі трешують під час епідемії. он в М‘янмі один буддистський старець стверджує, що коронавірус можна вилікувати, якщо з’їсти один лайм і три зернятка пальмових дерева. якщо з’їсти чотири – то не поможе

Опубліковано Андрієм Лозовим Вівторок, 24 березня 2020 р.

«Русский мир під час чуми виглядає так… Це  у той час, коли у Михайлівському монастирі Православна Церква України організувала розлив антисептиків і допомогу людям літнього віку, а греко-католики готові віддати усі свої храми під госпіталі у разі потреби», – написав Лозовий.

Правда, як додав політик, «не тільки москалі трешують під час епідемії. Он в М‘янмі один буддистський старець стверджує, що коронавірус можна вилікувати, якщо з’їсти один лайм і три зернятка пальмових дерева». «Якщо з’їсти чотири – то не поможе», – пожартував Лозовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *