Сергій Притула розповів про прагнення стати мером Києва

Шоумен Сергій Притула заявляє, що у нього є більш важливі проблеми, ніж брати участь у виборах мера Києва. Він не розуміє, чому його вважають одним з вірогідних кандидатів на цей пост.

Про це Притула заявив в інтерв’ю “Українській правді”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Як відомо, член політради партії “Голос” Сергій Притула з результатами дослідження соціологічної групи “Рейтинг” опинився на другому місці серед кандидатів на посаду мера Києва.

“Мені регулярно друзі скидають ті чи інші опитування, ту чи іншу соціологію. Я туди дивлюся, де мені смішно, десь- не зовсім, тому що тільки за останні десь три тижні це вже якась третя або четверта соціологія. Якою я є, в якійсь мене немає. В одній у Кличка якісь відсотки, у Пальчевського, ще у когось. Я сиджу і не розумію”, – сказав Притула.

За словами Притули, все це не є для нього пріоритетними речами, навіть якщо дивитися в якійсь перспективі.

“Мені смішно, тому що я знаю, що мою скромну персону міряють відразу з двох сторін: це і по Києву, і, мені сорока звісточку приносила, що і по Україні. Звідки стільки інтересу до мене, я поняття не маю. Лестить це мені? Звичайно, тому що я, як будь-яка нормальна людина, дуже люблю… Але насправді, у мене зараз немає часу, чесно кажучи, розпорошуватися на ці речі, тому що я зараз не є учасником якоїсь кампанії або ще якоїсь біди”, – сказав Притула.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула прокоментував мовний скандал на каналі «1 + 1».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *