Вже понад 10 років в Україні заборонений гральний бізнес. За цей час український бюджет недоотримав мінімум 2 мільярда доларів.

Однак все залежить від обсягів ринку. Про це в ефірі 24 каналу у програмі “Що це було” розповів народний депутат від фракції “Слуга народу” Мар’ян Заблоцький.

За його словам, якщо, наприклад, на піку галузь грального бізнесу заробляє мільярд доларів на рік, то не менш ніж 20% має потрапити у державний бюджет.

Не менше, це мінімум. Можете собі порахувати, що в найгіршй роки – це від 100 до 200 мільйонів долірв на рік. Думаю, мінімум 2 міляьрди доларів бюджет недооотримав,
– підкреслив Заблоцький.

Що відомо про гральний бізнес в Україні

  • Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу парламент може розглянути вже наступного пленарного тижня, про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі одного з телеканалів.
  • Зараз документ вже підготовлений до другого читання. До нього було запропоновано майже 3,5 тисячі правок.
  • Параламентарі не вперше намагаються легалізувати гральний бізнес в Україні, який був заборонений в часи прем’єрства Юлії Тимошенко. Подейкують, вона це робила на догоду Володимира Путіна, який хотів перекрити канал туристів до українських казино.
  • Закон дозволяє розташовувати зали з гральними автоматами лише у готелях, які мають 3, 4 або 5 зірок. Також законопроект передбачає регулювання “класичних” лотерей та дозволяє грати в азартні ігри особам старшим за 21 рік. Окрім цього, хочуть заборонити рекламу азартних ігор як способу збагачення.

Що українці думають про легалізацію грального бізнесу: дивіться відео

https://24tv.ua/zaborona-gralnogo-biznesu-skilki-ekonomichni-novini-ukrayini_n1366847

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *