На Закарпатті представники партії “Слуга народу” привітали українців зі святом Різдва Пресвятої Богородиці, яке відзначають 21 вересня. Однак зробили вони це у доволі дивний спосіб – політики опублікували у соцмережі фото, на якому поверх ікони Богородиці закріпили логотип своєї партії.

Ікону Оранти представники партії “пофарбували” у зелений колір. Сам пост-привітання вони розмістили на сторінці “Слуга народу – Іршава” у фейсбуці.

У дописі “Слуги народу” відзначили, що Різдво Пресвятої Богородиці – це одне з дванадцяти найбільш важливих релігійних свят, яке прославляє народження матері Ісуса Марії і символізує єдність Бога з людським родом в образі Діви. 

Допис представники партії доповнили іконою Богоматері, у якої над правою рукою розмістили логотип партії “Слуга народу”.

Пост-привітання “слуг народу” з Різдвом Пресвятої Богородиці / скриншот

Користувачі фейсбуку в коментарях під дописом назвали такий вчинок політиків богохульством. Спочатку пост видали зі соцмережі. Але потім його знову опублікували з аналогічним підписом, однак логотип партії з фотографії прибрали. Зрештою, політики вдруге видалили пост. Цього разу – остаточно.


 “Слуги народу” прибрали логотип партії з ікони Оранти / скриншотЦікаво. Різдво Пресвятої Богородиці відзначають 21 вересня. У православ’ї свято є одним із дванадцяти найважливіших свят після Великодня. У цей день християни відвідують урочисті богослужіння та просять у Богородиці захисту й благословення.
https://24tv.ua/sluzi-narodu-povisili-logotip-partiyi-ikonu-bogoroditsi-novini-ukrayini_n1419341

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *