Попри проблеми з репродуктивним здоров’ям, жінка тричі носила під серцем немовлят.

Крістал та Марко Мілутінович довго планували народження дітей. Проте через полікістоз яєчників у жінки, пара змогла народити первістка тільки за п’ять років. А згодом за рік Крістал випадково дізналася, що вагітна знову. Та ще й трійнею. Про це пише Daily Mail.Вагітність проходила без ускладнень, проте у серпні 2018 року у жінки сталися передчасні пологи. Крістал народила дві дівчинки та хлопчика. Немовлята були дуже слабкими, тож за кілька днів хлопчик та одна дівчинка померли.  Друга, Лана, яка мала вагу трохи більше за 700 грамів, на диво вижила. За 109 днів, проведених у реанімації, її виписали додому. Наразі дівчинці вже два роки, і вона почувається добре.  Проте на цьому випробовування подружжя не завершилися. За рік, у перше річницю смерті новонароджених, Крістал дізналася, що знову вагітна. Проте на восьмому тижні у неї стався викидень – тоді вона і дізналася, що була вагітна близнятами. “Це був найгірший день у моєму житті”, – згадує Крістал. Проте вже на початку 2020 року на пару чекав у буквальному сенсі слова великий сюрприз, Крістал дізналася, що у неї буде трійня.  

“Ми не могли у це повірити, оскільки у наших родинах ніколи не було трійнят”, – розповідає подружжя. Раніше дівчина прийшла до лікаря зі скаргою на набряки ніг і дізналася про свій пізній термін вагітності.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *