Більш як 10 разів співробітник Служби безпеки в робочий час їздив в інші міста, щоб бути арбітром на спортивних змаганнях.

Співробітника Служби безпеки України судитимуть за те, що він під час службових відряджень самовільно відлучався з робочого місця, щоб бути арбітром на футбольних матчах. Відповідне кримінальне провадження ДБР направило до суду. Про це повідомляє Цензор з посиланням на начальника Управління з розслідування військових злочинів Головного слідчого управління ДБР Ярослава Лешенка.

Зазначається, що співробітник СБУ більше десяти разів самовільно відлучався заради футбольних матчів.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2018-2019 років цього співробітника СБУ відправляли в регіони з метою надання методичної та практичної допомоги під час проведення робіт з технічного захисту інформації. Але він, вважаючи, що керівництво не буде перевіряти і контролювати його фактичне перебування у відрядженнях у визначених місцях несення військової служби, не отримавши відповідних дозволів начальника, більше 10 разів самовільно виїжджав в інші міста України, де брав безпосередню участь у суддівстві футбольних матчів як арбітр”, – говорить Лешенко.

За його словами, співробітнику СБУ 5 червня 2020 року повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину. У разі доведення провини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *