Спадщину від померлого міського голови Харкова Геннадія Кернеса отримають всі його діти як від нинішнього громадянського шлюбу, так і від раніше розірваного офіційного.
Про це заявив друг Кернеса Павло Фукс.
Як повідомляє ТСН, на банківських рахунках Кернеса, відповідно до електронної декларації, зберігаєтсья 81 мільйон у гривнях, 17 тисяч у доларах США. Також в декларацію внесані акції компаній та швейцарські годинники. Нерухомості та авто, відповідно до декларації, у власності Кернеса не було. Не була позначена в декларації і громадянська дружина Кернеса, яка з сином тепер отримає найбільшу частку спадку померлого.
Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, міський голова Геннадій Кернес помер 17 грудня у німецькій клініції, куди у вересні його відправили для лікування коронавірусу.
23 грудня у Харкові відбулась церемонія прощання і похорону міського голови Геннадія Кернеса.