Літній сезон не за горами, тому все більше жінок починають замислюватися про свій зовнішній вигляд, і швидко схуднути.

Є способи швидко скинути зайву вагу, але всі вони принесуть реальну користь організму. Лікар-эндокриолог з Алтаю Інна Вейцман поділилася своїми знаннями в цій області. Вона розповіла, які дієти допоможуть реально схуднути без шкоди організму.

Найбільш вивченою і при цьому фізіологічною для організму вважається середземноморська дієта. Дотримуючись її можна не тільки скинути зайву вагу, але і підняти собі настрій. Одним з основних моментів дієти є оточення себе приємним спілкуванням. Рекомендується якомога частіше обідати і вечеряти в суспільстві. Лікар зазначає, що “сидіти” на дієті можна тривалий час, вона не принесе шкоди здоров’ю.

Велика частина раціону складається з фруктів, овочів, рослинних жирів і білків, а солодощі і жирне м’ясо прибирається. Повільний процес схуднення йде сам по собі без почуття голоду і стресу, за рахунок споживання низькокалорійної, корисної їжі та виключення шкідливих продуктів. Додатково рекомендується займатися посильно спортом.

Dash-дієта спочатку була розроблена спеціально для гіпертоніків.

DASH – це абревіатура, що позначає «Дієтичні підходи до запобігання гіпертонії» («Dietary Approaches to Stop Hypertension»). Ця дієта заохочує людей скорочувати споживання натрію, збільшуючи споживання поживних речовин, таких як кальцій, калій і магній, які допомагають знизити артеріальний тиск. Дотримуючись дієту DASH, можна знизити систолічний артеріальний тиск (верхній показник артеріального тиску) на 8-14 одиниць протягом декількох тижнів.

Кето-дієти можуть дотримуватися лише здорові люди і то не більше п’яти днів, вважає лікар. Дана дієта передбачає відмову від вуглеводів на користь жирів. Даний раціон призводить до передчасного старіння.

Інтервальне голодування і розвантажувальні дні можна застосовувати тим, хто хоче схуднути, каже ендокринолог. Але при цьому вона зазначає, що зловживати ними не варто.

Інна Вейцман також зазначила головне правило для правильного схуднення: не можна скидати більше 5% від початкової ваги за три місяці. І тільки в такому випадку ефект від схуднення буде фізіологічним, безпечним і довготривалим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *