1 листопада на екрани вийшла 4 серія 32 сезону “Сімпсонів” з назвою “Будиночок жахів на дереві”. У ній автори мультсеріалу показали апокаліпсис, який зруйнував місто Спрінгфілд у 2021 році. І все б нічого, от тільки фанам не смішно, всі ми знаємо, як “Сімпсони” вже неодноразово пророкували майбутнє.

“Будиночок жахів на дереві” – хелловінський епізод серіалу, в якому жителі Спрінгфілда обирають нового президента США. За сюжетом Мардж закликає Гомера проголосувати, але він засинає в гамаку і пропускає вибори. “Та що може статися”, – розводить він руками у відповідь на обурення дружини, але виявляється неправий.

Фото: фрагмент серії “Будиночок жахів на дереві”

Уже в наступних сценах глядачі бачать напівзруйнований і охоплений вогнем Спрінгфілд. Над містом проносяться вершники Апокаліпсису – Мор, Війна та Голод, а четвертий несе прапор “Будиночка жахів”. Події нібито відбуваються у січні 2021 року.

Фото: фрагмент серії “Будиночок жахів на дереві”

Фото: фрагмент серії “Будиночок жахів на дереві”

“Вийшла нова серія “Сімпсонів”, і там йдеться, що в січні 2021 року зійдуть чотири вершники Апокаліпсису… Ха-ха-ха, а я ще сподівалася…” – зазначили в Twitter.

“Ні, дякую. Ми пам’ятаємо, як обрали Трампа, і як з’явився коронавірус”, – додали в коментарях.

Деякі глядачі виявилися більш скептичними і нагадали, що “Сімпсони” неодноразово помилялися в своїх “прогнозах”.

Апостроф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *