У ЦПК вважають, що позбутися від підозри і закрити справу він намагається через “свою” суддю.

Заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров вдруге звернувся до Шевченківського райсуду Києва з клопотанням про скасування пред’явленої йому підозри. Про це повідомляє Центр протидії корупції.

“Це при тому, що навіть максимально одіозний суддя Володимир Бугіль минулого тижня і той відмовився це робити, зазначивши, що підозра законна. Але на цей раз все інакше. Нове клопотання Татарова потрапило до судді Наталії Аббасової. Саме ця суддя напередодні Нового року відправила під варту Максима Микитася за підозрою у викраденні людини”, – йдеться в повідомленні.

У ЦПК вважають, що якщо суддя Аббасова не оголосить собі самовідвід від справи, то можна сміливо припускати, що це умисна акція Татарова, щоб позбутися від підозри через “свою” суддю і закрити справу.

Нагадаємо, заступника керівника Офісу президента Олега Татарова звинувачують у причетності до оборудок із будинками нацгвардійців. 

Через корупційні схеми держава зазнала збитків на 81 мільйон гривень. Вищий антикорупційний суд кілька разів намагався обрати йому запобіжний захід, але не зміг, бо сторона обвинувачення фактично стала на бік посадовця – прокурор заявив, що не вважає підозру достатньо обґрунтованою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *