Канал HBO зніме анімаційний сатиричний серіал про британську королівську сім’ю. Відзначимо, що до монархів зараз особлива увага, адже принц Гаррі і Меган Маркл вирішили відокремитися від королівської сім’ї . Над проектом працюватиме сценарист серіалу “Гріффіни” (Family Guy) Гері Джанетта, повідомляє Deadline.

Меган Маркл і принца Гаррі позбавили королівських привілеїв, дивіться подробиці:

Новий мультсеріал, який вийде на каналі HBO MAX, вже отримав назву “Принц” (The Prince). Його героями стануть королева Єлизавета II, принц Філіп, принц Вільям і Кейт Міддлтон, і принц Гаррі і Меган Маркл і ін. Розповідь буде вестися від імені шестирічного принца Джорджа, який трактує події в королівській родині.

Сюжет заснований на Instagram сценариста Геррі Джанетта, в якому він від імені принца Джорджа, старшого сина принца Вільяма і майбутнього короля, коментує фото і заголовки ЗМІ, пов’язані з британською королівською родиною.

Повідомляється, що озвучать героїв актори Орландо Блум (принц Гаррі), Кондоль Рашад (Меган Маркл), Люсі Панч (Кейт Міддлтон), Том Холландер (принц Філіп і принц Чарльз), Алан Каммінг (дворецький принца Джорджа Оуен), Френсіс де ла Тур (королева Єлизавета), Іван Реон (принц Вільям) і ін.

Самі автори описують мультсеріал, як сатиричний погляд на життя принца Джорджа Кембриджського, наймолодшого спадкоємця британського престолу, який долає випробування і негаразди при дворі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *