В НБУ заявили, що мета нардепів захистити інтереси окремих олігархів та припинити співпрацю України з міжнародними партнерами.

Повідомляє 5 канал

Нацбанку продовжують погрожувати і тиснути на нього. Команда регулятора звернулася до суспільства та парламенту. І просить захистити його, “від деяких нардепів, які погрожують розправою команді НБУ”. Натякаючи на покарання за результатами роботи слідчих комісій.

В НБУ заявили, що мета нардепів захистити інтереси окремих олігархів та припинити співпрацю України з міжнародними партнерами. А цього робити не можна, адже Україна взяла на себе зобов’язання перед міжнародними кредиторами. Проте жодного прізвища у звернені немає.

До журналістів із листом звернувся Яків Смолій, який днями пішов у відставку. Той порадив ЗМІ не бути байдужими до проблем НБУ. І як раніше – чесно і принципово висвітлювати його діяльність.

Нагадаємо, перша заступниця голови Нацбанку України Катерина Рожкова та команда Якова Смолія залишаються в НБУ. У разі, якщо політика, яка змусила Смолія подати у відставку, не зміниться, у відставку подасть і Рожкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *